zpět na hlavní stranu
zpět

Obráběcí centrum FSGC

Stroj FSGC je moderní obráběcí centrum modulární konstrukce, která umožňuje nakonfigurování požadovaných parametrů přesně dle požadavků zákazníka. Stroj je primárně určen pro hrubovací technologie u rozměrných obrobků (dlouhých a hmotných). Dobře zvládá i menší tvarově náročné dílce. V kombinaci s otočným stolem je pak možné výhodně obrábět i dílce rotačního charakteru.

Obrábíme v maximálním rozměru 10000x3000x2000 mm. Možnost karuselování do průměru 3000 mm.

Obráběcí centrum FVC

Stroj FVC je moderní, multifunkční obráběcí centrum portálové konstrukce, která umožňuje nakonfigurování požadovaných parametrů přesně dle požadavků zákazníka. Stroj je určen pro obrábění obrobků středních až větších rozměrů, ale i pro menší tvarově náročné dílce. V kombinaci s otočným stolem je pak možné výhodně obrábět i dílce rotačního charakteru.

Obrábíme v maximálním rozměru 3000x1600x1000 mm.

BRAL PLUS FC8022 SHIGH.

Kompaktní portálové pětiosé obráběcí centrum BRAL se dvěma řízenými motory na ose X (gantry) je určeno pro tvarové a plošné obrábění frézováním a vrtáním. Uplatní se zejména při obrábění rozměrných profilů z AL slitin pro potřeby dopravní techniky a při výrobě profilů pro konstrukce moderních budov a hal.

Pětiosé obrábění v maximálním rozměru 8000x2200x1200 mm.